Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë për U-17 & U-19, zbulohen çiftet gjysmëfinaliste

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 3, 2020 | 12:19


Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë për U-17 & U-19, zbulohen çiftet gjysmëfinaliste

Është hedhur ditën e sotme, në ambientet e FSHF-së,  shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë 2020, për moshat U-17 dhe U-19.

shorti

Të pranishëm në hedhjen e shortit, ishin të pranishëm përfaqësuesit e klubeve përkatëse.

Të gjitha ndeshjet gjysmëfinale do të zhvillohen, të mërkurën, në datën 5 shkurt, në Qendrën Sportive në Kamëz.

Çiftet gjysmëfinaliste për U-17:

Footbal Republic-Partizani 10:00

Shënkolli-Tirana 12:00

Çiftet gjysmëfinaliste për U-19:

Tirana-Dinamo 10:00

Vllaznia-Shënkolli 12:00

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/