Hetimi për ndeshjen me Bylisin, Tirana sërish në derën e FSHF-së pas përcaktimit të finalistëve të Kupës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 15, 2020 | 10:54


Hetimi për ndeshjen me Bylisin, Tirana sërish në derën e FSHF-së pas përcaktimit të finalistëve të Kupës

Pasi Tirana ka kërkuar kohë që të depozitojë me shkrim deponimet e saj, Komisioni i Etikës ka vendosur që seanca e radhës të zhvillohet të martën e ardhshme.
halili
Me fillim nga ora 14:00, anëtarët e Komisionit të Etikës do të kenë të kompletuar dosjen me hetimet administrative. Ditën e premte, më 17 korrik, Tirana dhe presidenti i saj kanë afatin e fundit për të dorëzuar materialin me objeksionet e tyre.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com