Heroi i Laçit në sfidën ndaj Bylisit, Rapo: Fitore e merituar, e nuhata golin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2020 | 16:18


Heroi i Laçit në sfidën ndaj Bylisit, Rapo: Fitore e merituar, e nuhata golin

Donald Rapo ishte heroi i Laçit në sfidën ndaj Bylisit. Në prononcimin pas ndeshjes për emisionin “Gol pas Goli”, mesfushori u shpreh:

bandicam 2020-03-04 16-15-10-380

“Kur erdha te Laçi më bindi ekipi, kemi një ekip shumë të mirë. Ishte një fitore shumë e merituar. Dhamë maksimumin dhe luftuam. Në fund arritëm të merrnim 3 pikë

E nuhata golin, që do ktheheshe topi aty. Prandaj bëra një hap para. Shyqyr Zotit që arrita të shënoja. Kam ndjekur vetëm trajektoren e topit, nuk e kam parë çfarë ka ndodhur”, u shpreh Rapo.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com