Hasani i bashkohet Partizanit në stërvitje, rikthim i rëndësishem për “demat” para supersfidës me Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2021 | 23:46


Hasani i bashkohet Partizanit në stërvitje, rikthim i rëndësishem për “demat” para supersfidës me Vllazninë

Blerja më e re e Partizanit, Ferhan Hasani kreu sot seancën e parë stërvitore me “demat”. 30-vjeçari i është bashkuar skuadrës në kompleksin sportiv “Football Republic”. Tetovari pritet me shumë interes se si do të paraqitet me 16-herë kampionët e Shqipërisë pasi konsiderohet si njëri prej lojtarëvë më të mirë të afruar te të kuqtë në vitet e fundit.
GJK_0668-1170x650
Një lajm i mirë për skuadrën dhe trajnerin Ilir Daja është rikthimi i mesfushorit Jurgen Bardhi. 23-vjeçari shleu pezullimin në ndeshjen me Teutën për shkak të ndëshkimit me karton të kuq në derbi. Ai do të marrë vendin e Valentino Muratajt, i cili mungon në sfidën e ardhshme kundër Vllaznisë për shkak të kartonit të kuq në Durrës.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/