Harrojeni të parën, Dele Ali publikon sfidë e re super të vështirë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 22, 2018 | 22:02

Harrojeni të parën, Dele Ali publikon sfidë e re super të vështirë

Pas sfidës së parë, që u bë virale, mesfushori i Totenhemit, Dele Ali ka goditur sërish, teksa ka publikuar një sfidë akoma më të vështirë.

dele

Pasditen e sotme, ylli anglez ka shkuar në një nivel komplet tjetër dhe do duhet shumë kohë për ta mësuar. Nuk dihet nëse mesfushori do të festojë në këtë mënyrë, në rast shënimi të një tjetër goli me klubin e tij, gjithsesi futbollisti nuk ka nguruar dhe ka postuar foton me sfidën e re në Instagram. E vështirë, por jo e pamundur!

39869324_1101495450016098_8775706951347601408_n

www.minuta90.com