Hamilton i “zbret” Mercedesit, në hotel me modelen superseksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2021 | 11:28


Hamilton i “zbret” Mercedesit, në hotel me modelen superseksi

Luis Hamilton, përveçse një kampion absolut në Formulën 1, njihet gjithashtu edhe për romancat e shumta me modelet seksi.

sport-preview-hamilton-4

Piloti i Mercedesit së fundmi përflitet se është në një lidhje me modelen amerikane Xhenet Guzman.

New-Project-16

Të dy janë pikasur teksa futen në një hotel së bashku, duke përfunduar kështu në qendër të kronikave rozë.

lewis-hamilton-ajak-model-bahenol-janet-guzman-ke-hotel-gnv

Hemilton modelja

 

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/