Hajdutët i vodhën 70 mijë euro dhe 3 ora të shtrenjta, reagon Rei Manaj: Lumturia nuk ndodhet brenda një kasaforte…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 18, 2021 | 23:42


Hajdutët i vodhën 70 mijë euro dhe 3 ora të shtrenjta, reagon Rei Manaj: Lumturia nuk ndodhet brenda një kasaforte…

Një ngjarje e pakëndshme u raportua ditën e sotme. Bëhet fjalë për sulmuesin e Kombëtares, Rei Manaj, i cili ra pre e një grabitjeje.

Manaj2

Hajdutët u futën me forcë në banesën e tij, gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa Manaj ishte duke luajtur kundër Prat në kampionat, ku shënoi dopietë. Ata arritën të grabisnin plot 70 mijë euro dhe 3 ora të shtrenjta.

Pak minuta më parë ka ardhur edhe reagimi i futbollistit lushnjar, i cili e ka ç’dramatizuar disi këtë situatë, ku nëpërmjet një postimi në “Instastory”, iu dërgoi mesazh hajdutëve se lumturia nuk ndodhet në kasafortë.

Manaj reagimi

PANORAMASPORT.AL

LEXO EDHE: 

Futbollisti i Kombëtares shqiptare në telashe/ Hajdutët i thyejnë shtëpinë, i grabisin 3 ora të shtrenjta dhe 70 mijë euro
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/