Guardiola për “pazar” tek ish-ekipi i tij, kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 1, 2020 | 17:08


Guardiola për “pazar” tek ish-ekipi i tij, kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Pep Guardiola po mendon të bëjë merkato tek ish-ekipi tij Barcelona. Sipas “Sport” Mançester Siti është vënë në lëvizje për të siguruar shërbimet e Serxhi Robertos.

20_S-ROBERTO_JUGADORS-WEB

Katalanasit kërkojnë ta mbajnë Roberton dhe të shesin Nelson Semedon. Por Guardiola preferon më shumë Roberton dhe mbrojtësi mund të joshet për të punuar me trajnerin spanjoll.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com