Grumbullimi i Kombëtares U-19, njihuni me të përzgjedhurit e trajnerit Bogdani

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 15, 2018 | 12:26

Grumbullimi i Kombëtares U-19, njihuni me të përzgjedhurit e trajnerit Bogdani

Kombëtarja U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani do të zhvillojë dy ndeshje miqësore ndaj përfaqësueses së Kazakistanit mosha U-19, ndeshjet do të zhvillohen në qytetin e Lushnjes në datën 24 dhe 27 mars 2018.

erjon-bogdani-konference-U19

Bogdani për këto miqësore ka grumbulluar 25 futbollistë, të datëlindjes 2000, ku dhjetë prej tyre aktivizohen në kampionatin tonë dhe pjesa tjetër e kontigjentit të kësaj përfaqësuese vijnë nga liga dhe kampionate të tjerë.

Programi i ndeshjeve të kombëtares U-19:

24 mars 2018, Shqipëria U-19 – Kazakistani U-19 ora 15:00 “Roza Haxhiu” Lushnje

27 mars 2018, Shqipëria U-19 – Kazakistani U-19 ora 15:00 “Roza Haxhiu” Lushnje

Lista e futbollistëve të grumbulluar:

hf

www.minuta90.com