Gruaja e portierit gjerman “ndez” fansat me fotot e fundit, por jo… “Pancerat”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2022 | 14:31


Gruaja e portierit gjerman “ndez” fansat me fotot e fundit, por jo… “Pancerat”

Izabel Goulart u shfaq më seksi se kurrë dje në Katar në shkallët e stadiumit “Khalifa”, aty ku ishte për të ndjekur ndeshjen mes Gjermanisë dhe Japonisë.

Collage Maker-24-Nov-2022-10.19-AM

Modelja braziliane, e cila, siç dihet, është bashkëshortja e portierit gjerman, Kevin Trap, nuk mundi që t’u sillte fat “Pancerave”, të cilët u mundën nga japonezët 2-1.

Nëse modelja “ndezi” rrjetet sociale me format e saj, këtë nuk mundi që ta bënte me kombëtaren gjermane, e cila u “fik” në fushë gjatë pjesës së dytë.

1 2 3 4 7PANORAMASPORT.AL