Grizman: Nëse Bekham më kërkon, atëherë unë do të shkoj te Inter…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 16:48

Grizman: Nëse Bekham më kërkon, atëherë unë do të shkoj te Inter…

Antuan Grizman para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refuzoje Barcelonën ishte diçka e vështirë si edhe që të ardhmen e tij e shikon në Amerikë.

bandicam 2018-09-08 16-53-38-515

“Nëse Bekham më do mua në ekip, atëherë unë do të shkoj te Inter Miami”, theksoi sulmuesi i Atletiko Madrid, “Dua ta mbyll karrierën në Amerikë. Nuk e di nëse do të jetë Miami apo Los Angeles. Të dy janë qytete të mrekullueshme dhe mua më pëlqen mentaliteti kultura në Amerikë”.


www.minuta90.com