Grekët dhe serbët në Athinë: Vrite kroatin që shqiptari mos të ketë vëlla (Video)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2015 | 19:36

I pakategorizuar

Grekët dhe serbët në Athinë: Vrite kroatin që shqiptari mos të ketë vëlla (Video)

grekSkuadrën e Dinamos së Zagrebit e ka pritur një atmosferë e zjarrtë në stadiumin e Olympiakosit  të cilën e kanë krijuar tifozët vendas, të ndihmuar edhe nga huliganët serb “Delije”, me të cilët janë të vëllazëraur, shkruajnë mediat kroate.

Kur lojtarët e Dinamos kanë dal në nxemje, në stadiumin Karaiskakis i ka pritur kënga: “Vrite kroatin që shqiptari mos të ketë vëlla. Drejtuesit e Dinamos janë ankuar te delegati i ndeshjes, duke kërkuar që të hiqen transparentet me simbole çetnike dhe të ndalen fyerjet ndaj tyre.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com