Goli më i bukur i Botërorit, FIFA hap sondazhin në faqen zyrtare

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 17, 2018 | 15:20

Goli më i bukur i Botërorit, FIFA hap sondazhin në faqen zyrtare

Sot FIFA ka hapur në faqen e saj zyrtare sondazhin për golin më të bukur të Botërorit. Në këtë sondazh do të marrin pjesë 17 lojtar edhe pse janë 18 gola. Kjo ndodh sepse rusi Denis Çerishev do të përfaqësohet në këtë garë me 2 gola.

v5kffi8pmxu2weywkql7

Ndërkohë për Francën goli që kandidon është ai i Benxhamin Pavard kundër Argjentinës. Në listë gjendet edhe goli i Çadli me kundërsulm ndaj Japonisë në minutën e fundit. Në linkun e mëposhtëm mund të ndiqni sondazhin dhe të jepni votën tuaj.

https://www.fifa.com/worldcup/videos/goal-of-the-tournament/


www.minuta90.com