Goli i Embolos shtang trajnerin e Serbisë, Stojkoviç shokohet dhe i bien djersë të ftohta në pankinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2022 | 21:44

Goli i Embolos shtang trajnerin e Serbisë, Stojkoviç shokohet dhe i bien djersë të ftohta në pankinë

Pjesa e parë e ndeshjes Serbi-Zvicër u mbyll me rezultatin 2-2. Serbët përmbysën përkohësisht sfidën, por përpara fundit të pjesës parë Embolo dërgoi topin në rrjetë.

zvcira

Një gol ky që shuajti tërësisht entuziasmin e ballkanasve. Zhgënjimi shihej qartë në fytyrën e trajnerit të Serbisë, të cilit i ranë djersë të ftohta pas barazimit të helvetëve.

Momenti kur Stojkoviç gjendej i shokuar në pankinë, duke mos i besuar aspak asaj çfarë ndodhi është bërë virale në rrjet.

PANORAMASPORT.AL