Goditje për Lushnjen, mesfushori mbyll sezonin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 13, 2022 | 11:31


Goditje për Lushnjen, mesfushori mbyll sezonin

Mesfushori Ledion Xhymerti në spital, pak pasi ka kryer ndërhyrjen kirurgjikale në krociat dhe ligament.

XHYMERTI

Operacioni ka shkuar shumë mirë dhe koha e rikuperimit shkon deri në 4 muaj.

Aktualisht Lushnja nuk është ende e qetë, ndonëse fitoi me Burrelin.

Verdhejeshilët janë +1 nga “play out”-i dhe +5 nga zona e rënies për në Kategorinë e Dytë.

PANORAMASPORT.AL