Godet skuadra e Kategorisë së Dytë, merr mesfushorin nga Teuta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 20, 2021 | 20:08


Godet skuadra e Kategorisë së Dytë, merr mesfushorin nga Teuta

Godet Sopoti, merr një lojtar nga Teuta. Drejtuesit kanë arritur akordin me klubin durrsak për të siguruar shërbimet e mesfushorit Endri Qehaja.

139884003_1580387502149668_3343401164822063148_o

Dhe nuk bëhet fjalë për huazim, por transferim i lirë. 18-vjeçari është një futbollist i dalë nga akademia e durrsakëve, por ka lindur dhe jetuar për disa vite në Librazhd.

Afrimi i tij është i treti në vazhdën e merkatos së janarit, por drejtuesit premtojnë edhe disa goditje të tjera në ditët në vijim.

LEDION QOSHKU
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/