Gjysmëfinalja e parë ndaj Skënderbeut, Duro me një mungesë ndaj korçarëve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 2, 2018 | 20:28

Gjysmëfinalja e parë ndaj Skënderbeut, Duro me një mungesë ndaj korçarëve

Flamurtari do të shkojë në Korçë për ndeshjen e parë gjysmë- finale të Kupës së Shqipërisë vetëm me një mungesë të rëndësishme.

Zhufo

Bëhet fjalë për mesfushorin Xhufo, i cili nuk është rikuperuar ende nga dëmtimi dhe vazhdon të punojë veçmas për t’u rikthyer sa më parë nën urdhrat e trajnerit. Kupa është një objektiv i rëndësishëm për vlonjatët që do ta përdorin për të shpëtuar sezonin, i cili nuk po shkon mirë.

www.minuta90.com