Gjysmë ore larg nga shorti, shikoni se si kuotohen skuadrat për të fituar Champions League-n

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 17:34

Gjysmë ore larg nga shorti, shikoni se si kuotohen skuadrat për të fituar Champions League-n

Jemi gati gjysmë ore larg nga shorti i Uefa Champions League dhe britanikja “Express” ka nxjerrë se kush do të jenë favoritët për të fituar këtë vit trofeun më të lakmuar Europian.

ucldraw111217k

Ndërkohë që pritet të bjerë edhe një grup ferri ku mund të bëjnë pjesë Interi, Dortmundi, Liverpuli dhe një nga skuadrat e vazos së parë ku përfshihen fitueset e kampionateve respektive dhe Atletiko e Madridit që fitoi Ligën e Europës. Ndërkohë sipas “Express” skuadrat për fitoren e trofeut kuotohen si më poshtë:

Manchester City 5/1

Barcelona 6/1

Juventus 6/1

PSG 15/2

Bayern Munich 8/1

Real Madrid 8/1

Liverpool 10/1

Atletico Madrid 12/1

Manchester Utd 16/1

www.minuta90.com