Gjyqtari i Superiores vesh rrobat e zjarrëfiksit, shikoni çfarë bën në ndeshjen e sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 26, 2020 | 0:34


Gjyqtari i Superiores vesh rrobat e zjarrëfiksit, shikoni çfarë bën në ndeshjen e sotme

Laver Alla njihet nga të gjithë për shkak të ndeshjeve të shumta që ka drejtuar në Kategorinë Superiore.


laver alla

Arbitri tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, para pak kohësh kur shkoi në Durrës për të nxjerrë nga rrënoja personat e ngelur aty.
LAVER ALLA

Alla ditën e sotme ka qenë në stadiumin “Roza Haxhiu”, ku luan Lushnja ndaj Devollit. Megjithatë arbitri nuk është aty për të vendosur drejtësi, por është në profesionin e një zjarrfikësi, të cilin ai e ushtron prej kohësh.

ALLA

Në disa foto të siguruara nga “Procesi Sportiv”, shihet Alla teksa ndjek ndeshjen, por tashmë në profesionin e një zjarrfikësi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com