Gjoksin shpërthyes në plan të parë, tifozja e Realit nuk le vend për imagjinatën me bikinit mikroskopike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 14, 2020 | 18:36


Gjoksin shpërthyes në plan të parë, tifozja e Realit nuk le vend për imagjinatën me bikinit mikroskopike

Asgjë nuk mund ta ndalë tifozen e Real Madrid, Demi Roz të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale.

Modelja seksi vazhdon të “tronditë” ndjekësit e saj me fotot e nxehta, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Së fundmi, 25-vjeçarja pozoi e veshur me bikini mikroskopike ku vuri në plan të parë, të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes.

Demi tërboi rrjetin teksa ekspozoi asetet e saj për miliona ndjekës.

“Ajo do bjerë në dashuri kur të jetë gati,”- shkroi modelja në përshkrimin e fotove hot.

25-vjeçarja gjithmonë guxon me pozat dhe nuk ka turp të zbulojë për ndjekësit astet e saj.

/Panoramaplus.al              

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com