Gjoksin bombastik në plan të parë, Xhorxhina Rodrigez “tërbon” me bikini

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 15, 2020 | 19:44


Gjoksin bombastik në plan të parë, Xhorxhina Rodrigez “tërbon” me bikini

Xhorxhina Rodrigez padyshim është një nga femrat më “bombë”.

Me format e saj shpërthyese, partnerja e Kristiano Ronaldos ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, zeshkania seksi pozoi me të brendshme duke “tërbuar” ndjekësit.

26-vjeçarja u fotografua e ulur në karrike, ku shfaq gjoksin e saj shpërthyes.

Duket se modelja po punon për një projekt të ri por nuk zbuloi më shumë detaje.

/Panoramaplus.al

    
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com