Gjilani i ofron pagë të mirë, futbollisti i Tiranës në dilemë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 23:23


Gjilani i ofron pagë të mirë, futbollisti i Tiranës në dilemë

Edon Hasani ka oferta nga shumë skuadra prej kampionatit kosovar. Njëra prej tyre është edhe Gjilani. Ekipi i ka ofruar një pagë të mirë mesfushorit, por lojtari kërkon që të qëndrojë në Shqipëri.
edon hasanii
Një ditë më parë, për “Panorama Sport” lojtari tha se ka oferta nga shumë klube shqiptare, por dëshiron që të mbetet bardheblu. Nga ana tjetër, skuadra pritet të nisë përgatitjet të premten me një grumbullim në Pogradec për fazën përgatitore. Hasani është një nga lojtarët më të mirë të kampionatit shqiptar, duke shënuar më shumë gola se çdo mesfushor tjetër sezonet e fundit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com