Gazetarja sulmon Dileta Leotën: Është në TV vetëm prej…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 23:52


Gazetarja sulmon Dileta Leotën: Është në TV vetëm prej…

Paula Ferrari prej shumë vitesh drejton programet sportive në “Rai”, por kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të disa polemikave me prezantuesen e platformës “DAZN”, Dileta Leota. 

Dileta44

Së fundmi, është diskutuar se Dileta Leota mund të jetë prezantuese e festivalit San Remo, por Ferrari me sa duket nuk është aspak dakord me këtë zgjedhje:

Diletafoto

“Unë do të doja që San Remon ta drejtonte Bebe Vio së bashku me Amadeus. Ajo është një femër që të bën të ndihesh krenare. Nuk dua që këtë event ta prezantojë dikush që del në TV vetëm për shkak të formave të saj”, u shpreh Ferrari duke thumbuar hapur moderatoren seksi Dileta Leota.

DILETE 5

DILETA 3

DILETA 7

dileta leota

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com