Futsal Euro 2022/ Resuli zbardh listën e Kombëtares shqiptare për dy ndeshjet ndaj Danimarkës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 27, 2021 | 11:40


Futsal Euro 2022/ Resuli zbardh listën e Kombëtares shqiptare për dy ndeshjet ndaj Danimarkës

Kombëtarja shqiptare e futsal do të nisë sot përgatitjet për dy ndeshjet e radhës ndaj Danimarkës, të vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian 2022.

Shqiperia-e-Futsallit

Trajneri Erind Resuli ka shpallur sot listën me 15 lojtarët e grumbulluar për këto dy sfida, ndërkohë që bie në sy rikthimi i disa lojtarëve si Roald Halimi, Narcis Alibegu, Ylber Alili dhe Alban Shiba, të cilët munguan në ndeshjet e para të luajtura në janar.

Më poshtë edhe lista e plotë e ekipit Kombëtar Futsal të Shqipërisë për dy ndeshjet zyrtare ndaj Danimarkës:

kombetarja futsall

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/