Futbollisti i Sëlltikut bëhet gaz i botës, debuton me kufje në vesh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 9:44


Futbollisti i Sëlltikut bëhet gaz i botës, debuton me kufje në vesh

Një episod tepër i çuditshëm u regjistrua në sfidën mes Sëlltikut dhe Hibernianit e vlefshme për javën e 23-të të kampionat skocez.

sELLTIK

Kampionët në fuqi, kishin shumë mungesa në këtë përballje, duke aktivizuar lojtarë të rinj. Armstrong Oko-Fleks do ta kujtojë për shumë gjatë debutimin e tij për gjigantin skocez.

18-vjeçari u aktivizua në minutën e 61-të, duke zënë vendin e Harper. Fleks ishte shumë i emocionuar teksa harroi të hiqte nga veshi  kufjet “AirPod-sat”.

Talenti i Sëlltikut po bëhej gati të futej në fushë, mirëpo më pas e kuptoi se kishte të vënë në veshin e tij AirPod-sat. Natyrisht që debutimi i tij pushtoi rrjetet sociale, duke bërë xhiron e internetit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/