Futbollistët e Lacios i joshin klubet e mëdha, Bajern Mynihu i vë syrin një tjetër lojtari

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 25, 2020 | 23:56


Futbollistët e Lacios i joshin klubet e mëdha, Bajern Mynihu i vë syrin një tjetër lojtari

Bajern Mynih është vënë në ndjekje të mbrojtësit të Lacios Luiz Felipe.
960x0

Media pranë klubit bardhekaltër “LaLazioSiamoNoi.it” shkruan se klubi bavarez po punon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Futbollisti brazilian është nën shënjestrën dhe të Barcelonës.

Ndërsa për sa i përket të ardhmes së tij te Lacio, deri tani palët nuk kanë arritur asnjë marrëveshje për rinovimin e kontratës së 23-vjeçarit duke krijuar dyshime se ai mund të largohet në fund të sezonit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/