FSHF nuk i licenson stadiumin, ja ku do të luajë Kukësi në sezonin e ri

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 14, 2018 | 13:19

FSHF nuk i licenson stadiumin, ja ku do të luajë Kukësi në sezonin e ri

Në diskutimin e bërë sot mes klubeve dhe Federatës Shqiptare të Futbollit ka qenë temë edhe licensimi i stadiumeve për sezonin e ri. FSHF nuk e ka licensuar staidumin “Zeqir Ymeri” dhe verilindorët e Kukësit duhet të gjejnë një impiant tjetër.

Elbasan Arena]

Ata do ti zhvillojnë ndeshjet e tyre në “Elbasan Arena”. Ky vendim ka gjetur edhe dakortësinë e nënkampionëve.

www.minuta90.com