FSHF i jep “duart” Panuçit, ndërpret kontratën me trajnerin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 23, 2019 | 9:46

Kombetarja Kombetarja A LAJMI KRYESOR Të fundit

FSHF i jep “duart” Panuçit, ndërpret kontratën me trajnerin

FSHF ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimit me trajenrin e kombëtares sonë Kristian Panuçi. Duket se humbja e mbrëmshme ndaj Turqisë ka rezultuar fatale

kristian panuci

Kombëtarja do të drejtohet në transfertën ndaj Andorës nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema. FSHF ka publikuar lajmin pak më parë në faqen e saj zyrtare. Shqipëria humbi ndaj Turqisë mbrëmjen e djeshme në Shkodër në kuadër të takimit që u zhvillua për kualifikueset e Europianit 2020.

 

gesges
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com