Foto/ Frymezimi i Strakoshës me shokë quhet… Silvia

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 9, 2018 | 18:06

Foto/ Frymezimi i Strakoshës me shokë quhet… Silvia

Silvia Karuzo është modelja italiane që në zemër ka Lacion. Në moshë të vogël ajo ka qenë një sportiste në disiplinën e skive në ujë ndërsa tani është një modele me kohë të plotë. Ajo bën tifo për Strakoshën me shokë dhe duket se ëshët fatsjellëse pasi Lazio po kalon një moment të jashtëzakonshëm. Mesa duket futbollistët e bardhekaltër e kanë gjetur muzën e tyre…

karuzo

silvia

karuzoo
karuzooo

karuzooo1

www.minuta90.com