Frika nga Koronavirusi, anulohet një tjetër ndeshje e Serisë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 23, 2020 | 12:25

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A

Frika nga Koronavirusi, anulohet një tjetër ndeshje e Serisë A

Pas ndeshjeve Inter-Sampdoria, Atalanta-Sasuolo dhe Verona-Kaljari, tashmë është anuluar dhe një ndeshje tjetër e Serisë A.

torinio

Bëhet fjalë për sfidën mes Torinos dhe Parmës, që ishte programuar të luhej sot, në orën 15:00. Frika nga përhapja e Koronavirusit, ka bërë që të anulohet dhe kjo përballje.

Ishte vet klubi i Torinos që ka njoftuar shtyrjen e kësaj sfide, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

ddddd

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com