FOTO+VIDEO/ Tifozët e PSG në protestë, kërkojnë largimin e yjeve: Nejmar ik q**

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 4, 2023 | 15:30

FOTO+VIDEO/ Tifozët e PSG në protestë, kërkojnë largimin e yjeve: Nejmar ik q**

PSG po kalon një nga momentet më të vështira të viteve të fundit. Situata në klubin parisien nuk është aspak e qetë dhe largimi i Mesit në drejtim të Arabisë Saudite, ka sjellë jo pak probleme për skuadrën dhe klubin.

43

Së fundmi, tifozët e PSG-së kanë kërkuar që të largohen nga skuadra jo vetëm Mesi, por edhe Nejmar. Një “Like” i gabuar në Instagram, i ka kushtuar Nejmarit shumë, teksa disa tifozë kanë shkuar para shtëpisë së tij duke protestuar dhe duke kërkuar largimin nga skuadra. “Nejmar ik q**”.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as pankartat kundër drejtuesve të klubit dhe Leo Mesit. “Mesi, ti je një bir k**ve”, shkruanin disa tifozët. Largimi i Mesit nga PSG, tashmë mbetet vetëm çështje kohe por si duket nuk do të jetë i pari dhe i fundit që largohet.

psg 43 sfdf adassd

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"