FOTO+VIDEO/ Të pasmet bombastike në plan të parë, tifozja e Realit “tërbon” rrjetin me fustanin transparent

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 10, 2022 | 14:40


FOTO+VIDEO/ Të pasmet bombastike në plan të parë, tifozja e Realit “tërbon” rrjetin me fustanin transparent

Duket se Demi Roz ka marrë sërish vëmendjen e mediave me postimin e saj më të fundit, ku si gjithmonë nxjerr në pah format e saj tërheqëse.

pjimage

Kësaj radhe, tifozja e çmendur e Realit duket se ka zgjedhur një stil të ri, duke u veshur me një fustan të bardh transparent, ku nuk shfaq asgjë tjetër veç se të pasmet e saj bombastike dhe format e saj shumë seksi, duke ecur drejt një ujëvare.

Ndoshta ky fustan i bardhë është zgjedhur dhe për ekipin e saj të zemrës, që arriti në finalen e Ligës së Kampionëve.

 


View this post on Instagram

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

22

1

14

78

5

98

PANORAMASPORT.AL