FOTO+VIDEO/ Modele dhe ish-futbolliste , Çelsit i solli fat…tifozja seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2022 | 16:09


FOTO+VIDEO/ Modele dhe ish-futbolliste , Çelsit i solli fat…tifozja seksi

Çelsi fitoi 1-0 ndaj Totenhemit dhe ka siguruar biletën për në finale të Kupës së Ligës. Duket se skuadra e Tukelit ka pasur një “hajmali” fatsjellëse për këtë ndeshje.

madalen

Bukuroshja Madalen Rajt njihet si një tifoze e zjarrtë e bluve të Londrës. Modelja shpesh poston foto seksi në Instagram, por këtë herë ja ka dedikuar Çelsit. Ajo postoi përpara ndeshjes një foto ku pyeste fansat se sa dilte ndeshja. Medelin ishte mjaft provokuese dhe mesa duket i solli fat skuadrës së Tukelit.

22 vjeçarja ka qenë futbolliste dhe aktivizohej me klubin e Çarlton.

tifozja

m5

m3

m1

m2

 

PANORAMASPORT.AL