FOTO+VIDEO/ Mbështetje e çmendur, tifozët e Laçit me makina drejt “Elbasan Arenës”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 27, 2018 | 16:43

FOTO+VIDEO/ Mbështetje e çmendur, tifozët e Laçit me makina drejt “Elbasan Arenës”

Tifozët e Laçit e kanë mbështetur skuadrën e tyre gjithmonë në ndeshje kritike dhe të mëdha, dhe diçka të tillë po e bëjnë edhe ditën e sotme, në finalen ndaj Skënderbeut. Për të suportuar skuadrën kurbinase, shumë tifozë janë nisur me makinat e tyre personale drejt Elbasanit.

Capture

Me flamujt e skuadrës së tyre, ata pritet të mbështesin fuqishëm ekipin e tyre edhe në stadiumin Elbasan Arena.

Capture1  diva

www.minuta90.com