FOTO+VIDEO/ Largohet nga i ftohti, partnerja e sulmuesit të Interit i dhuron fansave…nxehtësi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 28, 2022 | 16:17


FOTO+VIDEO/ Largohet nga i ftohti, partnerja e sulmuesit të Interit i dhuron fansave…nxehtësi

Partnerja e Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo, ka fluturuar për në Buenos Aires për sfidat kualifikuese që bashkëshorti i saj do të luaj me kombëtaren e Argjentinës.

pjimage - 2022-01-28T145321.024

Si gjithmonë, modelja nuk ka munguar pa marrë vëmendjen e medias. Në një postim në Instagramin e saj, ajo shkruan: “I nxehtë, të dua”, duke shfaqur format e saj trupore.

Ajo ka dashur në këtë mënyrë t’i dhuroj fansave të saj nxehtësi dhe në këto ditë të ftohta.

 


View this post on Instagram

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo)

 

 

sfj

sdga

reahz

PANORAMASPORT.AL