FOTO+VIDEO/ Kamera me Piolin dhe Ibrahimoviç si trajner, ja çfarë ndodhi sot tek ndeshja e Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 23:48


FOTO+VIDEO/ Kamera me Piolin dhe Ibrahimoviç si trajner, ja çfarë ndodhi sot tek ndeshja e Milanit

Pas fitores së rëndësishme 2-0 ndaj Fiorentinës në “San Siro”, Pioli flet me kamera pas ndeshjes me lojtarët dhe Boneran.

kesi

Ajo çka u vu re edhe nga kamerat ishte se Ibrahimoviç edhe pse i dëmtuar ishte në tribunat e stadiumit mitik duke i folur lojtarëve kuqezinj si një trajner dhe duke i dhënë moral skuadrës si një lider i vërtetë.

donaruma

tonali


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/