FOTO+VIDEO/ Gol dhe ovacione, Broja del nga loja mes brohoritjeve të tifozëve shqiptarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2022 | 22:50


FOTO+VIDEO/ Gol dhe ovacione, Broja del nga loja mes brohoritjeve të tifozëve shqiptarë

Armando Broja zhvilloi një paraqitje fantastike kundër Brentford. Sulmuesi shënoi golin e tretë për Sauthemptonin, megjithatë u desh të dilte nga loja prej dëmtimit.

pjimage (6)

20 vjeçari u detyrua të zëvendësohej në minutën e 78’. Nuk munguat ovacionet në stadium, ku kishte dhe tifoz shqiptarë që ishin të pranishëm.

Broja po bën të gjithë tifozët e Kombëtares të ëndërrojnë.

bandicam 2022-01-11 22-22-09-603

bandicam 2022-01-11 22-22-13-383

PANORAMASPORT.AL