FOTOT/ Xhorxhina Rodrigez nuk përmbahet, “tërbon” ndjekësit duke ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 10, 2020 | 20:02


FOTOT/ Xhorxhina Rodrigez nuk përmbahet, “tërbon” ndjekësit duke ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xhorxhina Rodrigez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokuese.

xhorxhina.jpg2

Bukuroshja e sulmuesit portugez, nuk nguron që të ekspozojë linjat e saj perfekte në “Instagram”, ku tërheq edhe vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi ajo po shijon pushimet, teksa nuk i reziston dot as temperaturave të larta. Modelja shpesh është shfaqur me bikini, ku ka “tërbuar” ndjekësit e saj që janë ët shumtë në numër.

xhorxhina

Të njëjtën gjë, Xhorxhina ka bërë edhe së fundmi, ku ka postuar një foto, duke ekspozuar gjoksin e saj, i cili duket shpërthyes.

xhorxhina.jpg6 xhorxhina.jpg1 XHORXHINAA GEORGINA xhorxhina.jpg5 xhorxhina.jpg4 xhorxhina.jpg3 xhorxhina.jpg8 xhorxhina.jpg7

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com