FOTOT/ Vanda Nara nuk i reziston dot temperaturave të larta, “tërbon” ndjekësit me pozat provokuese

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 23:42


FOTOT/ Vanda Nara nuk i reziston dot temperaturave të larta, “tërbon” ndjekësit me pozat provokuese

Vanda Nara njihet për fotot e saj provokuese, ku shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke ekspozuar trupin e saj.wanda

Partnerja e sulmuesit Mauro Ikardi, e cila njëkohësisht është edhe agjentja e tij, duket se nuk i ka rezistuar dot temperaturave të larta.

Së fundmi, Vanda ka postuar një foto tejet provokuese në profilin e saj zyrtar në “Instagram”.

WANDA

Në foton e postuar, shihet Vanda teksa ekspozon të pasmet e saj bombastike, ku edhe reagimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, duke konfirmuar edhe njëherë se ajo ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

WANDA

wanda1

wanda 4

wanda 5

wanda 3

wanda 6

wanda-narea

wanda nara

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com