FOTOT/ U transferua tek Everton, Hames Rodrigez urohet nga pornostarja e njohur. Ja çfarë bën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 12, 2020 | 14:54


FOTOT/ U transferua tek Everton, Hames Rodrigez urohet nga pornostarja e njohur. Ja çfarë bën

Pas prezantimit si lojtari i skuadrës së Evertonit, Hames Rodrigez ka marrë urime të shumta nga tifozët në rrjetet sociale._114277150_jamesrodriguez

Por në postimin e bërë nga skuadra e Evertonit, aty ku futbollisti kolumbian shfaqet me fanellën e klubit anglez, bie në sy edhe një koment me “emoji” nga aktorja e famshme e pornos, Kendra Lust.Lust-684x514

Kjo e fundit e ka shprehur gjithnjë admirimin e saj për ish-lojtarin e Realit të Madridit.

kendra.lust.pornostar.2020.750x450

kendraa

kendra

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com