FOTOT/ U pezullua me 3 ndeshje në kampionat, por shikoni bukuroshen me të cilën po ngushëllohet Shkrinjar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 27, 2020 | 13:40


FOTOT/ U pezullua me 3 ndeshje në kampionat, por shikoni bukuroshen me të cilën po ngushëllohet Shkrinjar

Milan Shkrinjar u dënua me 3 ndeshje pezullim nga federata pak ditë më parë, për shkak të fjalëve fyese që kishte përdorur ndaj gjyqtarit në ndeshjen ndaj Sasuolos, ku Interi barazoi 3-3.

combo.barbora.skriniar.2020.750x450

Ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Parmës, mbrojtësi është i detyruar ta shikojë si spektator, por të paktën do ketë me kë të ngushëllohet.

Sllovaku ka në krahët e tij bukuroshen, Babora Hronccekova, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve para pak kohësh, kur në profilin e saj shkruante: “E urrej Juventusin”.barbo3

Partnerja e Shkrinjar njihet për format e saj bombastike, të cilat nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet.

barb shkr barbo 4 barbbo1 barbo

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com