FOTOT/ Tjetër stadium gati pas rikonstruksionit, shikoni pamjet me fushën e re

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 20, 2019 | 14:46


FOTOT/ Tjetër stadium gati pas rikonstruksionit, shikoni pamjet me fushën e re

Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar ditën e sotme pamjet nga një tjetër investim i saj.

73152209_2387459444686604_5183578828198379520_o

Bëhet fjalë për stadiumin “Loni Papuçiu” në qytetin e Fierit. Në këtë impianit, është vendosur një tapet i ri i blertë, si edhe janë përmirësuar ambientet e stadiumit, ndihmëse për zhvillimin e ndeshjeve me standarde akoma më të larta.

72545510_2387459428019939_808758366359781376_o

Deri më tani, skuadra e Apolonisë i ka luajtur jashtë qytetit, ndeshjet si pritëse, por shumë shpejt do të jetë gati për të inauguruar edhe ndryshimet e reja në stadium.

72547964_2387459221353293_4282776147294420992_o 72466195_2387459184686630_934143820533071872_o fusha fier loni papuciu

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com