Fotot të nxehta në “Instagram”, sportistja ruse tërbon fansat me format e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 13, 2020 | 17:12


Fotot të nxehta në “Instagram”, sportistja ruse tërbon fansat me format e saj

Sportistja ruse, Julia Ushakova është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, për shkak të postimeve bombastike në rrjetin social “Instagram”.  

131140167-33c3f333-ba7e-4557-9ffc-23ce9278377d

Lojtarja e hokei në akull, e cila aktivizohet si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës, nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj foto sensuale, që nxjerrin në pah format e saj. Julia shfaqet superseksi, duke shkëlqyer jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj…

190616112105_YuliaUshakova_7 130916988-c5ff7957-be0e-453e-8b6b-99fa7032e673-1 imagev1f6a026005e27291870a635507e7dd9d6-hbsh2k9c3v52qnr81r2_t1880 ass1 130925413-e1607997-4e2a-42e0-b66b-ba79343d3b0d NINTCHDBPICT000542841356 DoRJZprXUAAj8FD

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com