FOTOT/ Skiatorja braktis profesionin, ngre temperaturat me pozat “hot”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2021 | 21:00


FOTOT/ Skiatorja braktis profesionin, ngre temperaturat me pozat “hot”

Lindsei Von ka braktisur profesionin e saj për t’u ngrohur në rrezet e diellit pranveror.

33021-lindsey-vonn-main

Skiatorja amerikane është filmuar në një nga plazhet e Europës. Bien në sy format seksi të bjondes, e cila më në fund iu largua të ftohtit dimëror.

Në fotot e postuara nga Lindsei Von, nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit e saj, të cilët e komplimentojnë për format e saj fizike.

lindsey-vonn-inset cb75b88d9f6648d1912c2645d719b3b7_md 59d4e367443d2715566a2e7ff02ef362 69df13f93ffa859b815ab89b47c6dde3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/