FOTOT/ Seksbomba që çmendet pas Juventusit, njihet ndryshe si “Kim Kardashian meksikane”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 20, 2020 | 23:44


FOTOT/ Seksbomba që çmendet pas Juventusit, njihet ndryshe si “Kim Kardashian meksikane”

Me afërsisht 13 milionë ndjekës në “Instagram”, Xhozelin Kano është një prej modeleve më të kërkuara në rrjetet sociale.

Joselyn.Cano.combo.2020.750x450

Bukuroshja, e cila vijon karrierën në SHBA, njihet ndryshe edhe si “Kim Kardashian meksikane”. Por përveç modelingut, ajo është e apasionuar edhe pas futbollit.

Në Amerikë mbështet skuadrën Nju Jork Sitit, ndërsa në Europë zemra e saj rreh fort për skuadrën më të titulluar italiane, Juventusin, kjo për shkak të simpatisë që modelja ka për yllin portugez Kristiano Ronaldo.

GH JIOZ JOZELI JOZELIN KANO

PANORAMASPORT.ALPër t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/