FOTOT/ Reali mposhti Liverpulin, por shikoni çfarë bëri modelja për ekipin e Zidanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 20:21


FOTOT/ Reali mposhti Liverpulin, por shikoni çfarë bëri modelja për ekipin e Zidanit

Natalia Bush, modelja spanjolle dhe një showgirl e njohur gjithashtu për publikun botëror, është një tifoze e madhe e Realit të Madridit.

NATA;LIA 4

Shumë e vlerësuar në “Instagram”, ajo kohët e fundit përdori fjalët e Miguel de Servantesit për të shoqëruar një foto të saj: “Pa kufij përveç qiellit”, një mesazh edhe për të besuarit e Zidanit përpara takimit të fituar 3-1 kundër Liverpulit.

Natalia Bush, njihet për format e saj të shkëlqyera fizike, të cuilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ku tërheq menjëherë vëmendjen.

NATALIA NATALIA3 NATALIAA NATTALIA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/