FOTOT/ Pamje qesharake, si do dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2021 | 20:35


FOTOT/ Pamje qesharake, si do dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90…

Prej datës 11 qershor, të gjithë skenën e ka rrëmbyer Kampionat Europian. Përveç spektaklit, golave, analizave dhe komenteve të ndryshme, në këtë muaj intesiv nuk mungojnë edhe materialet pikante.

Panini letrat

Së fundmi kanë qarkulluar në rrjetet sociale, disa foto qesharake dhe mjaft të goditura, ku fansat e kanë shfrenuar fantazinë dhe kanë bërë një paralelizëm falë disa gjetjeve epike, se si do të dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90.

Ata janë vendosur në formatet e letrave të famshme “Panini”. Për më tepër ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme:

De Jong Panini Donaruma Panini Foden Panini

thiago panini hazard panini Humels Panini Leva Panini Mbape panini Modric Panini Ronaldo Panini

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/