FOTOT/ Nëna dhe me forma bombastike, Xhorxhina e Vanda Nara kanë një “sfidë” prej mbretëreshash të rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 5, 2019 | 19:41


FOTOT/ Nëna dhe me forma bombastike, Xhorxhina e Vanda Nara kanë një “sfidë” prej mbretëreshash të rrjetit

Xheorxhina Rodrigez dhe Vanda Nara, janë padyshim nga partneret e futbollisteve më të famshme në internet. Të dyja femrat seksi, marrin vëmendje kudo që shkojnë, dhe vështirë kalojnë pa u pikasur.

xhorxhina vanda nara

Por, mes tyre ka edhe disa ngjashmëri. Të dyja udhëtojnë, postojnë foto nga ashensori, apo ndjekin palestrën për të bërë sa më perfekte format e tyre, të cilat janë bombastike.

Xhorxhina5

Të dyja ndiqen nga një numër i lartë ndjekësish edhe në rrjetet sociale. Plot 5 milionë e 800 mijë ndjekës për bashkëshorten e Ikardit, dhe 14 milionë e gjysmë për partneren e Kristiano Ronaldos, shifra rekord që i konsiderojnë ato mbretëresha të rrjeteve sociale.

Vanda55

Të dyja gjithashtu ndjekin ndeshjet e partnerëve të tye në stadium, ku ndiqen nga shumë paparacë, si edhe udhëtojnë me avionë privatë e vishen me veshje e aksesorë të shtrenjtë. Por, gjithashtu janë edhe dy nëna të përkushtuara.

xhorxhina ronaldo1

Ato shoqërojnë fëmijët në shkollë, ndërsa kujdesen edhe në detaje për festat e tyre. Xhorxhina ka një vajzë, Alana Martinën me Ronaldon, por kujdeset edhe për tre fëmijët e tjerë të Kristianos.

Vanda

Nga ana tjetër, Vanda ka tre cuna nga Maksi Lopez, por edhe dy vajza me Ikardin. Me pak fjalë, të dyja femrat vazhdojnë një “luftë” në distancë në rrjetet sociale, por edhe me shumë ngjashmëri mes tyre.

Vanda Tiki-Taka

xhorxhina 7

vanda nara

xhorxhina xhorxhina 1 ronaldo xhorxhina

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com