FOTOT/ Motra e futbollistit shqiptar: U torturova 4 orë në borë për këto foto…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 23:06

FOTOT/ Motra e futbollistit shqiptar: U torturova 4 orë në borë për këto foto…

Olta Sheta është ish-banorja e “Big Brother”, dhe motra e futbollistit Arjan Sheta, është rikthyer pas shumë vitesh në vëmendjen e publikut me një set fotosh artistike.

olta sheta

Me një veshje provokuese të kuqe, Olta duket që s’pyet nga i ftohti duke qene se ka pozuar e zhytur në dëborë. Në fotot e bëra në Kosovë, Olta ka ekspozuar vithet, që duket se janë pika e saj e fortë.

olta

Shumë fansa nuk e kanë njohur, për faktin se në “Big Brother” ajo ka qenë brune, ndërsa tani siç e shihni është bërë bionde.

45487878

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam tortutuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e “Big Brother” në Proçesi Sportiv.


 

oltaaa

 

114414144


www.minuta90.com