FOTOT/ Milani triumfoi pastër ndaj Lacios, por vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja superseksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 5, 2020 | 21:14


FOTOT/ Milani triumfoi pastër ndaj Lacios, por vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja superseksi

Milani mposhti me rezultatin 3-0 Lacion ditën e djeshme në transfertë, duke i dhënë kështu një goditje kryeqytetasve dhe duke i larguar nga lufta për titullin kampion.DILETA

Megjithatë pavarësisht fitores së kuqezinjve me rezultatin e pastër, vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja superseksi, Dileta Leota. Kjo e fundit, njihet për linjat e saj perfektë të cilat nuk nguron t’i ekspozojë shpesh në rrjetet sociale ku gjithashtu është shumë aktive.dileta3

Bukuroshja e “DAZN”, është shfaqur e gjitha me të zeza në ndeshjen e djeshme, ku viheshin re linjat e saj të përkryera, të cilat nuk kanë kaluar pa tërhequr vëmendjen e tifozëve, nga shtëpia sigurisht, pasi prania e tyre në stadium është e ndaluar.

dileta2  dileta4 dileta5 dileta6 dileta7 dileta8 dileta 5

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com